Web siteniz ödül kazansın

Altın Örümcek Web Yarışması, web ve Internet teknolojilerini kullanarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulmasını, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesini ve gündem oluşturulmasını amaçlamaktadır.

Nasıl?

Yarışma kurumsal ve kişisel web siteleri için ayrı ana kategorilerde gerçekleştirilecektir. Bu ana kategorilerin altında belirlenen alt kategorilere göre seçim işlemi yapılacaktır. Yarışmanın düzenlenmesi ve yürütmesi ile ilgili olarak bir Danışma Kurulu, seçim için ise “”Seçici Kurul-Jüri”” yer almaktadır. Danışma Kurulu ve Seçici Kurul, sektörle yakından ilgisi olan gazeteci, yazar, iş adamı ve akademisyenlerden oluşmakta ve geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Seçici kurulun yapacağı seçim dışında, yarışmaya daha geniş kitlelerin katkısının da dahil edilebilmesi için””halk oylaması ile seçim”” yöntemi de uygulanacaktır.
Yarışma süresince tanıtım ve gelişmeler yarışma sitesi olan www.altinorumcek.com adresinde yayınlanacaktır. Aynı site, yarışma için aday başvurularının yapılmasını ve halk oylamasının yapılmasını da sağlayacaktır.

Yarışma, 22 Mayıs 2002 tarihinde yapılacak Final Gecesi ile sonuçlanacaktır. Final Gecesi, İş Bankası’na ait İş Kuleleri’nde yer alan konferans salonlarında, kokteyl eşliğinde ve iş dünyasından geniş katılım ile gerçekleştirilecektir.

Yarışmanın, halkla ilişkiler ve basın reklamı yolu ile geniş duyurusu planlanmaktadır

Yarışmanın her sene periyodik olarak yapılması ve geleneksel hale gelmesi hedeflenmektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir