N-Gage’e ödüllü 5 yeni oyun

ngagelogo_1Nokia ve FISHLABS, N-Gage servisine 2009 ve 2010’da beş ödüllü mobil oyun eklenmesi konusunda anlaştı.  Powerboat ChallengeTM, Rally Master ProTM ve Snowboard HeroTM oyunları 2009’da, Galaxy on FireTM ve Blades & MagicTM oyunları da 2010 yılında portföyde yerini alacak. Tüm oyunlar, grafik ve ses kalitesi açısından daha iyi seviyede olacak ve ek özellikler geliştirilecek.

FISHLABS, yüksek kaliteli üç boyutlu (3D) oyunlar geliştiren ve yayınlayan lider firmalardan biri. 2004 yılında kurulan FISHLABS, bu sürede 20’yi aşkıbm_splashscreen1n üst uç mobil oyun geliştirdi. MobileGamesDB tarafından 2008 yılında “En İyi Mobil Oyun Geliştirici” seçilen FISHLABS’ın CEO’su Michael Schade, Nokia ile yapılan N-Gage işbirliğinin kuruluşundan bu yana en önemli kilometre taşlarından biri olduğunu ifade etti. Schade şöyle devam etti: “Dünyanın en büyük mobil telefon üreticisinin pazarlama gücüyle milyonlarca cihazda oyun sunabilmek, bizim açımızdan önemli bir başarı. Yalnızca yüksek kaliteli ve yenilikçi mobil oyunlara dayanma stratejimiz, Nokia’nın N-Gage üzerinde yalnızca en iyi ürünleri satma stratejisiyle çok iyi örtüşüyor.”

Nokia Oyun Direktörü Gregg Sauter ise şöyle konuştu: “N-Gage için en iyi geliştiricilerden biriyle çalışıyor olmaktan çok memnunuz. FISHLABS’in ödüllü oyunları, özellikle çekirdek kitle oyuncular arasında son derece popüler. N-Gage platformunun üstün performansı sayesinde, hem pek çok FISHLABS hayranını kendimize çekebileceğiz, hem de N-Gage için yeni oyuncular kazanabileceğiz.”

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir