MySpace Mobile BlackBerry güncellendi

myspace-blackberry2BlackBerry için geliştirilen MySpace özelliklerini mobil olarak da kullanmaya olanak tanıyan MySpace Mobile BlackBerry yazılımı güncellendi.Yeni sürüm, MySpace üzerinden http://tr.myspace.com/blackberry adresinden veya BlackBerry üzerinden http://blackberry.com/myspace adresinden yüklenebiliyor. Yeni yazılım tüm BlackBerry modellerinde kullanılabiliyor.

Yazılımın yeni özellikleri:

Arkadaş güncellemeleri: Kullanıcılar BlackBerry üzerinden arkadaşlarının durum güncellemelerini, arkadaşlarını temsil eden küçük resimle birlikte görebiliyor ve kendi durumlarını yenileyebiliyorlar.

Geliştirilmiş güncellemeler ve mesajlaşma: Mobil kullanıcılar için geliştirilen yeni özellik, anında haberleşmeye olanak tanıyor, kullanıcılar göndermek üzere hazırladıkları bir mesajı taslak olarak kaydedebiliyor veya daha önceden taslak olarak kaydettikleri mesajları kullanabiliyorlar.

Geliştirilmiş müzisyen profilleri: Müzisyenler artık turne günleri ve konser tarihlerini mobil olarak güncelleyebiliyorlar. Kullanıcılar ise BlackBerry’lerini kullanarak ilgilendikleri müzisyenlerin nerede konser verdiklerini, bilet fiyatlarını ve konser alanının ismi, adresi gibi bilgileri görebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir