MySpace Mobile BlackBerry güncellendi

myspace-blackberry2BlackBerry için geliştirilen MySpace özelliklerini mobil olarak da kullanmaya olanak tanıyan MySpace Mobile BlackBerry yazılımı güncellendi.Yeni sürüm, MySpace üzerinden http://tr.myspace.com/blackberry adresinden veya BlackBerry üzerinden http://blackberry.com/myspace adresinden yüklenebiliyor. Yeni yazılım tüm BlackBerry modellerinde kullanılabiliyor.

Yazılımın yeni özellikleri:

Arkadaş güncellemeleri: Kullanıcılar BlackBerry üzerinden arkadaşlarının durum güncellemelerini, arkadaşlarını temsil eden küçük resimle birlikte görebiliyor ve kendi durumlarını yenileyebiliyorlar.

Geliştirilmiş güncellemeler ve mesajlaşma: Mobil kullanıcılar için geliştirilen yeni özellik, anında haberleşmeye olanak tanıyor, kullanıcılar göndermek üzere hazırladıkları bir mesajı taslak olarak kaydedebiliyor veya daha önceden taslak olarak kaydettikleri mesajları kullanabiliyorlar.

Geliştirilmiş müzisyen profilleri: Müzisyenler artık turne günleri ve konser tarihlerini mobil olarak güncelleyebiliyorlar. Kullanıcılar ise BlackBerry’lerini kullanarak ilgilendikleri müzisyenlerin nerede konser verdiklerini, bilet fiyatlarını ve konser alanının ismi, adresi gibi bilgileri görebiliyorlar.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir