SanDisk’ten 2GB Rock Band 2 SD oyun kartı

sandisk1SanDisk Şirketi, Nintendo® WiiTM konsol kullanan oyuncuların depolama ihtiyaçlarını karşılayan 2 gigabaytlık (GB) 2 Rock Band 2 SDTM oyun kartını pazara sunacağını duyurdu. Bu hafıza artışıyla kullanıcılar hafızada yer kalmayacağından endişe etmeksizin ilave içeriklerini rahatlıkla depolayabilecekler.

“SanDisk Rock Band 2 SD kartını pazara sunmamızın ardında Wii oynama deneyimini zenginleştirme amacı yatıyor,” diyen SanDisk Tüketici Ürünleri Bölümleri, Ürün Pazarlama Yöneticisi Christopher Moore sözlerine şöyle devam ediyor: “Rock Band 2 gibi video oyunları sürekli indirilebilir içerikler sunuyor; bu ilave içerikleri yüklemek isteyen oyuncular kolayca satın alabilecekleri ve rahatlıkla kullanabilecekleri depolama araçlarına ihtiyaç duyuyorlar. SanDisk 2 GB Rock Band 2 SD işte bu ihtiyacı karşılıyor.”

Harmonix’in yönlendirmesiyle Pi Studios tarafından geliştirilen ve Wii için üretilen Rock Band 2 Rock Band 2, yenilikçi karakter yaratıcısı ve her hafta indirilebilir içerik gönderen World Tour ve Battle of the Bands dahil çevrimiçi modların tüm özelliklerini sunuyor. Rock Band 2 Wii film müzikleri arasındaki 100’den fazla şarkı3 ile Rock Band 2 Wii sahipleri, konsolun müzik tabanlı video oyunları için en etkileyici müzik kataloguna erişebiliyorlar. Ayrıca oyun tutkunları, katalogun tamamı ortaya çıkana dek, mevcut veya gelecekte indirilebilir içerikleri de görebiliyorlar.

En az 75 parça depolama alanı

SanDisk 2 GB Rock Band 2 oyun kartı, Wii oyuncularının Rock Band 2’nin hafıza odaklı özelliklerinden faydalanarak aradıkları depolama çözümüne kavuşmalarını sağlıyor. Tek bir şarkı bile 24 megabayt (MB) 4 hafıza gerektirdiğinden Wii’nin 512 MB’lık depolama alanı çabucak dolabiliyor. SanDisk 2 SD oyun kartı ise en az 75 parça indirilebilmesini sağlayan depolama alanı ile oyuncuların Rock Band 2’nin ekstra içeriklerinden faydalanabilmesini mümkün kılıyor.

Oyuncular Rock bonus Band 2 içeriğini depolamanın yanı sıra SanDisk 2 GB Rock Band 2 SD oyun kartını pek çok uygulamada da kullanabiliyorlar:
• Kartlarını yüzlerce resimle doldurabilen fotoğraf tutkunları fotoğraflarından oluşan bir portföy hazırlayabiliyor ve Wii’nin fotoğraf kanalında slayt gösterisi olarak yayımlayabiliyorlar
• Nintendo Wii’nin Sanal Konsol’u kullanıcıların klasik video oyunlarını daha önceki konsol sistemlerinden indirebilmelerini sağlıyor; bu da oyuncuların ihtiyaç duyduğu depolama miktarının daha da artması anlamına geliyor.
• 2 GB Rock Band 2 SD oyun kartı, zor kazanılmış oyunların süreçlerinden saklanmaya değer olanlarını depolamaya yetecek kapasiteye sahip.

SanDisk 2GB Rock Band 2 SD oyun kartının bahar aylarında, ABD perakende mağazalarında imalatçı firmanın önerdiği 12.99 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir