Siyah Compaq, Mini 700 ile geri dönüyor

hp-compaqHP’nin satışa sunduğu yeni ultra taşınabilir, mini dizüstü bilgisayarı HP Compaq Mini 700, mobil profesyoneller arasında ve eğitim kurumlarında popüler olan HP Mini 2133 Mini-Note’un beğenilen özellikleriyle geliştirildi.

“HP Mini dizüstü bilgisayar portföyümüzle tüketicilere çok geniş bir tasarım ve özellik seçenekleri sunuyoruz. Yeni Compaq Mini 700 ise uygun fiyatlı ikinci bir kişisel bilgisayar isteyenler için dikkate değer bir seçenek oluşturuyor” diyen HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Kategori Müdürü Ertuğ Ayık, “Compaq Mini 700 de, diğer HP Mini dizüstü bilgisayarları gibi bu kategorideki en geniş klavyeye sahip, ama kompakt tasarımı sayesinde rahatlıkla elde ya da küçük bir çantada taşınabiliyor,” diye belirtiyor.

Yeni ‘Unity’ tasarımıyla bezenmiş parlak kasasıyla Compaq Mini 700, oldukça uygun fiyatla sunuluyor. Compaq Mini PC yerleşik web kamerası ve mikrofonu, WLAN, Bluetooth ve isteğe bağlı WWAN özellikleriyle eğlenceli bir mobil internet deneyimi sunuyor. Bağlantı sağlanan her yerde video sohbet ya da video konferans yapabilme imkanı tanıyor. 10,2 inçlik BrightView ekranı ve geniş klavyesiyle kullanıcıların bilgi, iletişim ve eğlence amacıyla her yerden webe erişimlerinde rahatlık sağlıyor. Compaq Mini 700’ün SIM kart içeren versiyonu 699 dolar + KDV, SIM kartsız modeli ise 549 dolar + KDV fiyatla satışa sunuldu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir