TurkNet’in ÖİV indirimi cepte

turknetTurkNet Pazarlama Müdürü Z.Meziyet Akbay, Özel İletişim Vergisi (ÖİV) indirimi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Akbay konuyla ilgili şunları söyledi: “TurkNet olarak, TBMM’nin 18. 02. 2009 tarihli kararı gereğince kablolu, kablosuz ve mobil internet servis sağlayıcılığı hizmetine ilişkin  ÖİV’nde sağlanan yüzde 10’luk indirimi, gerek sektörümüzün geleceği gerekse müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek açısından son derece önemli bir adım olarak nitelendiriyoruz.

ÖİV’nin yüzde 15 oranından yüzde 5’e indirilmesi doğrultusunda, fiyatlarımıza ÖİV indirimini yansıtarak 31 Mart 2009 tarihinde sona ermek üzere yeni bir kampanya düzenliyoruz. Bu sayede hem 9,99 TL’lik fiyat avantajımızı sürdürüyor, hem de 29 TL olan aktivasyon ücretinin 26,99 TL’ye indiriyoruz. 2 ve 4 MB sınırsız paketlerimizde 24 aylık indirim fırsatının da yer aldığı kampanyamız modemli ve modemsiz olmak üzere iki farklı seçenek içeriyor.

Yüksek kalitedeki hızlı internet erişimini kendi yönetimindeki IP omurgası üzerinden sunan bir firma olarak, düşürülen ÖİV ile internet erişiminin daha da yaygınlık kazanacağına ve kullanıcılara sunulan katma değerli hizmetlerin artacağına inanıyoruz.”

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir