MSN, çiçek açtı

msnkadinMSN Türkiye tarafından yayına başlayan MSN Kadın, sağlıktan modaya güzellikten dekorasyona zengin içeriğiyle Türkiye’nin en canlı ve eğlenceli kadın portalı olmaya aday. Dünya Kadınlar Günü’nde hizmete giren MSN Kadın, uzman editörler tarafından özel olarak üretilen içeriğiyle kadınların sanal buluşma mekanı olmaya hazırlanıyor.

MSN, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yayınlamaya başladığı kanal ile kadınlara özel bir armağan sundu. Internet kullanıcılarının en yoğun kullandığı sitelerden biri olan MSN Türkiye portalında artık kadınlar için çok özel ve kapsamlı bir kanal var.

Kadınları, güzellik ve sağlık önerilerinden pratik ev ve mutfak bilgilerine kadar çok zengin bir içerik bekliyor. Kadın kanalında işlenen konular, tematik olarak Aşk ve İlişkiler, Sağlıklı Yaşam ve Diyet: Yemek Tarifleri; Güzellik; Moda, Ev ve Dekorasyon olarak ele alınıyor. Kadınların ilgilendikleri alanlarda üretilmiş video görüntülerinin yanı sıra eğlenceli MSN testleri ve görsellerin paylaşıldığı foto galerileri de bulunuyor. MSN Kadın Portalına http://kadin.tr.msn.com/ adresinden ulaşaılabiliyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir