Tüm İstanBUL Cebinizde

turkcell-istanbul1Turkcell, İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle, İstanbul’da yaşayanların hayatını kolaylaştırmak için “İstanBUL Mobil Şehir Rehberi” ile tüm İstanbul’u cebinize getiriyor. Böylelikle adres alarak kaybolmayacak, nöbetçi eczaneyi harita üzerinde görebileceksiniz.

Harita tabanlı adres arama, yer bulma, detay bilgi sorgulama ve yol tarifi alma hizmeti veren “İstanBUL Mobil Şehir Rehberi”, 68 bin cadde ve sokak ile otobüs durakları, eczaneler, kamu binaları, hastaneler, alışveriş merkezleri, akaryakıt istasyonları gibi 32 bin önemli noktayı, sadeleştirilmiş harita verileriyle kullanıma sunuyor.

“İstanBUL Mobil Şehir Rehberi” ile şunları yapmak mümkün:

• İstanbul genelinde adres arayabilir,
• Nöbetçi eczaneleri harita üzerinde görüntüleyebilir,
• 32 bin önemli nokta üzerinden ihtiyacınız olan adresi anında bulabilir,
• Yol tarifi özelliği ile iki adres arasında detaylı yol tarifi alabilir,
• Ev ve işyeri gibi sık kullandığınız adresleri favorilerinize ekleyebilirsiniz.

‘Neredeyim’ servisiturkcell-istanbul2

“İstanBUL Mobil Şehir Rehberi”ne üye olan Turkcell aboneleri, kendilerine özel “Neredeyim?” servisinden de yararlanabiliyor. Neredeyim servisiyle bulundukları konum saptanan Turkcell’liler, aradıkları başlık için kendilerine en yakın adrese yönlendiriliyor. Servis, “İstanbul” yazıp 1530’a gönderen tüm GSM kullanıcılarının cep telefonlarına ücretsiz yükleniyor. Harita üzerinde gezinme, yakınlaşma, uzaklaşma, adres veya önemli nokta arama işlemleri de ücretsiz veriliyor.

Yol tarifi, Neredeyim, Detaylı Arama, Nöbetçi Eczane gibi aramalar için ise yalnızca hizmet alınan operatörün GPRS tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılıyor. Abone olmak isteyenler, detaylı bilgiyi www.ibb.gov.tr/istanbul adresinden alabilir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir