TTNET’ten ‘Uçan İnternet’ hizmeti

ttnetTTNET, kablosuz internet hizmetinin sınırlarını genişletiyor. TTNET müşterileri, kendilerine her ay hediye edilen yüzlerce dakikayı ücretsiz kullanırken, aylık 10 saat kullanımı sadece 3 TL’ye satın alabiliyor.

TTNET müşterisi olmayan kullanıcılar ihtiyaç duydukları anda bilgisayarları üzerinden kredi kartı ile istedikleri sürede kullanım satın alabiliyor. Böylece tüm kullanıcılar “TTNET Uçan İnternet” ile internete bağlanabiliyor. TTNET, artan WiFi noktaları ile tüketicilere kütüphane, kafe, restoran, havaalanı, terminal, üniversite, otel, fuar alanı, hastane, alışveriş merkezi, marina gibi birçok alanda internete kesintisiz erişim sağlıyor. İnternet bağlantısına ihtiyaç duyan herkes, TTNET WiFi logosu bulunan mekanlarda, taşınabilir ya da avuç içi bilgisayarları, WiFi uyumlu cep telefonları ve 802.11 b/g destekli diğer mobil cihazlar ile kablosuz İnternet’e bağlanabiliyor. İstanbul’dan Van’a 81 ildeki 3 binden fazla TTNET WiFi servis noktası, mart ayı sonuna kadar 4 bine, yıl sonuna kadar da 2 katına çıkacak. 

5 ayrı seçenek

TTNET müşterisi olmayan internet kullanıcıları, açılan karşılama sayfası üzerinden kredi kartlarıyla ödeme yaparak bu hizmetten faydalanabiliyor. paketler, günlük 30 dakikası 3,23 TL, 60 dakikası 5,55 TL, 150 dakikası 11,09 TL; haftalık 300 dakikası 18,95 TL ve aylık 1800 dakikası 76,11 TL olmak üzere beş ayrı seçenekte satışa sunuluyor. TTNET müşterileri ise TTNET WiFi servis noktalarında TTNET hizmet numaralarını, kullanıcı adlarını ve şifrelerini girerek bağlanıyorlar. Aboneler, kullandıkları pakete göre TTNET WiFi hizmetinden her ay belirli sürelerle ücretsiz olarak yararlandıkları gibi aylık sadece 3 TL karşılığında 600 dakikalık ekstra abonelik paketi alabiliyor.

Tüketiciler WiFi hizmetini, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom ofisleri/bayileri, PTT’ler ve çözüm ortağı bayilerden ve www.ttnetwifi.com.tr adresinden satın alabiliyor. Aynı zamanda TTNET müşterileri, -bilmiyorlarsa- hizmet numarası, kullanıcı adı ve şifrelerini 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak hızlı bir şekilde öğrenebiliyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir