Bahçeşehir mesa nuroldan neden ev alınmaz?

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin-top:0cm;
mso-para-margin-right:0cm;
mso-para-margin-bottom:10.0pt;
mso-para-margin-left:0cm;
line-height:115%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,”sans-serif”;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

Yaklaşık 3 aydır hayatımı zindana çeviren evden bu hafta inşallah taşınıyorum. İki büyük inşaat şirketinin bu kadar kötü bir evi nasıl başardıklarını merak ediyorum. Mesa ile konuştuğumda, düzelteceklerini söyledikleri halde, sıfır teslim aldığım evin inşaat hatalarını bile kimseye yaptıramadım.
3 ay boyunca yönetimden hiçkimseyi evimdeki sorunları çözmeye getiremediğim gibi, posta kutumdaki mektupların açılmasından tutun, güvenliği nasıl aştığını bilemeden cart diye kapıma gelen insanlarla karşılaştım.
Bunlar belki düzeltilebilri diye düşünüyordum ama duşakabinimin altından akan kısmı 3 ayda yaptıramadım. Davlumbazdan gelen sesler resmen resmen korku filmi gibi. Laminant parkeler o kadar gıcırdıyor ki telefonla konuşurken hareket edemiyorsunuz.
Gelelim tasarıma. Ben bu evi stajyer mimarın tasarladığını düşünüyorum. Zira hangi aklı başında insan banyo ile evin diğer kısmını birbirinden lobi ile ayırır. Gece uykudan uyandınız tuvalete gideceksiniz, lobiden ayakkabılarınızı çıkardığınız yerden geçiyorsunuz.
Ev kışın hiç ısınmadı. Yatağımın karşısına elektrikli soba kurmak zorunda kaldım. Neyse yazın sorun çıkmaz derken farkettim ki yazları da sıcak ve yağışlı imiş ev. Şaka değil, ev resmen yazın nemde yüzüyor. O kadar çok nem varki, corn flakesinizin kapağını açık bırsakın sabaha kadar hepsi birleşip tek parça oluyor.
Herşeyin elektriğe bağlı olduğu evde, elektrik sıksık kesiliyor ve jeneratörün gelmesi birkaç dakik alıyor. Kaldı ki elektrik geldiğinde jeneratör binayı olduğu gibi sallıyor.
Bu söylediklerimi kontrol etmeden bu siteden sakın ev almayın. Çok mutsuz olursunuz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir