ExpoPolis ilk 3 boyutlu sergilerini duyurdu !!!

Konferans ve fuarlar için yakın zamanda ilk 3 boyutlu sanal sergi merkezinin açılışını duyuran Avrupalı şirket ExpoPolis, online platformu iki büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmak için seçildiğini duyurmaktan mutluluk duyar – daha önceden başlatılan European eGovernment awards virtual Exhibition’u ve 19 Ekim tarihinde başlıyacak olan Belçika kamu yönetimi ve ICT Fuarı (Belgium Public Administration & Information Communication Technology Fair).

ExpoPolis çevre’ye zarar vermeyen, karbonsuz ve tasarüfflü bir hızmet sayesinde şirketlere, derneklere ve kurumlara, sinirlari aşan, ulusal ve uluslararası kurumlar arasında yakın çalışma ilişkilerini teşvik eden sanal ticari fuarları ve konferanslar organize etme imkanını sunar.

Gerçek dünya için 3 boyutlu çözümler 

ExpoPolis ile bütün faaliyetler online olarak yapılır böylece hem zamandan hem maddi açıdan tasarrüf gerçekleştirir. Maliyeti ve CO2 emisyonları azaltmaktan öte,sergileyen firmalar ve katılımcılar sanal olarak görüştükleri için, bütün teknik ve logistik sınırlamalar yok ediliyor. Alman mimar JürgenMayer H. tarafından tasarlanan Expopolis, 3 boyutlu teknolojisini kullanarak (2 boyutlu formatta mevcutdur) müşterilerine benzersiz ve öncü hızmetler sunar.

Geleneksel ticari fuarlardan öte

ExpoPolis’i geleneksel ticari fuarlardan ayrıcaliği, sadece bir iletişim isteği göndererek katılımcıların hem geçmiş hem şimdiki kayıtlarına erişebilme söz konusu ayrıca katılımcılarla gerçek zamanlı bir görüşme sağlamak olanağı var. Bu yaklaşım, Facebook ve Linkedln gibi siteler tarafından kullanılan başarılı tekniklerin benzeridir. Aynı sektör ile doğrudan ilgilenen katılımcı veya sergileyen fırmalar için güvenilir ve etkin bir seçimdir. Geleneksek fuarlarda, genel olarak katılımcılardan fazla sergileyen firmalar kendi aralarında iş geliştirmeye bakarlar. ExpoPolis konseptiyse, tüm fuar katılımcılar arasında başarılı , verimli ilişkiler kurulmasını sağlayan bir model teşvik etmektedir.

Ekonomiye yenilikçi bir destek

ExpoPolis mevcut çevresel ve ekonomik sorunlarına “yenilikçi”, “yeşil” ve “sürdürebilenir” .çözümler sunarak bugünün business ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.  ExpoPolis’in 3 boyutlu yapının amacı, yeni düzelmeye başlayan ekonomiyi yenilikçi projeler sayesinde desteklemektir. Hükümetler hala kendi ulusal ekonomilerini teşvik etmek için yapılması gereken herşeyi yapmaları ve ekonomiyi düzeltme planlarının ön plana koymaları gerek. Mevcut finans şartlarına ideal bir çözüm olan  yüksek potansiyelli bir inisiyatifi dünya çapında yer alan  işletmecilere sunmaktadır.

Avrupa e-Devlet ödülleri sanal sergisi 5 inci e-Devlet Bakanlar konferansı çercevesinde yer almaktadır.  18 -20 Kasim 2009 arasında Malmo, Isveç’te, AB ve Avrupa Komisyonun tarafından organize edilecektir. 52inci e-Devlet ödülleri finalistler ExpoPolis 3 boyutlu sanal merkezinde sergileyebilecekler.  

52inci e-Devlet ödülleri finalistlerle ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen http://www.epractice.eu/awards ziyaret ediniz.

ICT, HR (Insan Kaynaklari), organizasyon, iletişim, pazarlama ve finans odaklı devlet yönetimiyle ilgilenen bağımsız bir forum olan 4Instance, kamu yönetimi ve ICT Fuarını organize edicektir.  

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir