Millenicom şehiriçi konuşturan ilk alternatif telekom operatörü oldu

Sabit telefon operatörü  Millenicom Türkiye, A-Tipi Telefon Hizmetinde şehiriçi görüşme hizmeti sunmaya başlayan ilk alternatif operatör oldu. Ülkemizde kurumlara yönelik A-Tipi Telefon Hizmeti sunan ilk iki işletmeciden biri olan ve kullanıcıları Türkiye’nin ilk “arama bazında operatör seçimi” hizmeti 1045’le tanıştıran Millenicom Türkiye, abonelerine şehiriçinde mevcut tarifelerine göre %30’a varan tasarruf sağlıyor.  

Hiçbir ilave cihaz gerekmeden, ön numara çevirmeden ve mevcut arama alışkanlıklarını değiştirmeden Millenicom kalitesiyle konuşanlar, şehiriçi dahil tüm yönlere doğru yapılan aramalarda indirimli tarifelerden yararlanabiliyor.

Öte yandan Millenicom’un A- Tipi Telefon Hizmeti aboneleri “Aramızda Tarifesi” ile diğer Millenicom aboneleriyle çok daha indirimli konuşabiliyor. 

 
21.10.2009, İstanbul 

Avrupa’daki deneyiminin ışığında ülkemiz alternatif telekom sektörüne yön veren Millenicom Türkiye, A-Tipi Telefon Hizmeti kapsamında şehiriçi hizmet vermeye başlayan ilk alternatif sabit telefon operatörü oldu. Sabit telefon aboneleri artık şehiriçi görüşmelerini de Millenicom Türkiye kalitesiyle yapabiliyor. Ev ve iş telefonlarından yapılan şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramalarında bugüne kadar 2.000.000’u aşkın bireysel ve 35.000’den fazla kurumsal kullanıcının tercihi olan Millenicom Türkiye, şehiriçi görüşmelerde de kaliteden ödün vermeden ekonomik hizmet sunuyor. Böylece tüm sabit telefon aboneleri şehiriçi görüşmelerinde mevcut tarifelerine göre %30’a varan tasarruf olanağına kavuşuyor. 

 
35.000’i aşkın firmanın tercihi Millenicom Türkiye 

Millenicom Türkiye’nin ekonomik ve kaliteli A-Tipi Telefon Hizmetinden her büyüklükten ve her sektörden firmalar yararlanabiliyor. Bugün itibarıyla ülkemizin dört bir yanından 35.000’i aşkın firmaya hizmet veren Millenicom Türkiye, her geçen gün genişleyen yaygın iş ortağı yapısı, kaliteli ve profesyonel yaklaşımıyla öne çıkıyor. 

Millenicom Türkiye Ürün Grup Yöneticisi Meltem Cebeci, yeni hizmetleriyle ilgili şunları söylüyor: “Millenicom Türkiye olarak sektördeki öncü duruşumuzu pekiştirerek A-Tipi Telefon Hizmetinde şehiriçi testleri tamamlayan ve hizmet vermeye başlayan ilk operatör olduk. Bu sayede abonelerimiz, daha önce uzak mesafe aramalar için sunduğumuz ekonomik tarifelerimizden artık şehiriçi aramalarında da faydalanabilecek. Üstelik ocak ayına kadar Millenicom Türkiye’den şehiriçi hizmet almaya başlayan abonelerimize 750 dakikaya varan ücretsiz şehiriçi görüşmesi hediye ediyoruz. Millenicom’un ekonomik tarifelerinden faydalanmak için sadece bir başvuru formu ve dilekçe yeterli.” 

Millenicom Türkiye’nin sunduğu ekonomik şehiriçi görüşme hizmetinden yararlanmak için hiçbir ilave cihaz gerekmiyor. Ön numara tuşlamaya ve mevcut arama alışkanlığını değiştirmeye de gerek yok. Daha fazla bilgiye 0212 444 10 45 Millenicom Müşteri Hizmetlerinden ulaşılabiliyor. 

 
Millenicom Türkiye aboneleri kendi aralarında çok daha ucuza konuşuyor 

Millenicom Türkiye A- Tipi Telefon Hizmeti aboneleri “Aramızda Tarifesi” ile diğer Millenicom aboneleriyle çok daha indirimli konuşabiliyor. Özellikle geniş tedarikçi, bayi ve şube ağına sahip kurumlar “Aramızda Tarifesi” sayesinde telefon giderlerini daha da fazla düşürebiliyor. 

Millenicom Türkiye, hem bireysel kullanıcılara hem de firmalara telefon faturalarında önemli tasarruf olanakları sağlıyor. Aylık ortalama 400 TL tutarında görüşme yapan bir firma, Millenicom’un ekonomik tarifeleriyle yılda ortalama 1.250 TL tasarruf sağlıyor. Bu miktar arama yapılan yöne göre çok daha artabiliyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir