Sahibinden Güneydoğu Anadolu’da

Sahibinden Güneydoğu Anadolu’yu       e-ticaretle Buluşturuyor

—————-

Türkiye genelindeki üyelerine daha hızlı ulaşmak amacıyla bölgesel yapılanmaya giden sahibinden.com, 2009 yılı planlamasında yer alan son ofisini de Adana’da faaliyete geçirdi.  Eski çağlardan beri ticaret yollarının üstünde yer alan Adana; Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan illere yakınlığı, hızla artan nüfusu ve sanayileşmesi nedeniyle tercih edildi. Sahibinden’in 2010 yılındaki hedefi ise bölge ofislerine bağlı il temsilcilikleri oluşturmak.

—————-

Sahibinden, Adana ofisi sayesinde; Kahramanmaraş, Gaziantep, Diyarbakır, Antakya, İçel, İskenderun, Niğde, Malatya ve civar illerdeki üyelerine daha hızlı ulaşmayı ve bu bölgede bulunan kurumsal üyelerine vermiş olduğu hizmetin kalitesini artırmayı planlıyor. Her ay bu bölgeden yaklaşık 2,5 milyon kez ziyaret edilen Sahibinden, yeni ofisinin hizmete başlaması ile birlikte bu rakamın daha da yükseleceğine inanıyor. Ayrıca sunduğu hizmetler ile Adana’da ticaretle uğraşan firmaların yaptığı ihracat rakamlarını da artırmayı hedefliyor.
Konu ile ilgili Aksoy Group Yönetim Kurulu Üyesi Mert Aksoy yaptığı açıklamada “Adana sahip olduğu ekilebilir arazi alanı ve verimli toprakları ile Türkiye’nin tarımsal lokomotifi. Aynı zamanda bu ürünleri ihraç etmesi ile de Türkiye ekonomisinin öncü illeri arasında yer alıyor. Ek olarak Adana’da internet kullanımı ve internet üzerinden yapılan alışveriş oranı da oldukça yüksek. Örneğin her ay sahibinden.com’da, Adana ile ilgili 1,5 milyon arama yapılıyor. Sahibinden olarak bu büyük ticari potansiyelden faydalanmak ve e-ticaret piyasasında yer almak isteyen firmalara birçok hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle firmalar ürün ve hizmetlerini daha fazla kişiye tanıtabiliyor ve sadece civar bölgelerdeki müşterilere değil tüm dünyaya pazarlayabiliyorlar. İnanıyorum ki Sahibinden’in yeni ofisi sayesinde, Adana’dan yapılan ihracat daha da artacak” dedi.
Kaliteli hizmetin ancak üyeleri ile kuracakları bire bir iletişimle sağlayabileceklerine inandıklarını belirten Aksoy “Biz Türkiye’de kendi bünyesinde call center hizmeti veren ilk e-ticaret platformuyuz. Kullanıcılarımız her türlü sorunlarını bize, Türkiye’nin her yerinden 7 gün 24 saat boyunca, bir telefonla ulaştırabiliyorlar. Ayrıca Türkiye genelinde açtığımız ofislerimiz aracılığı ile tüm kullanıcılarımıza daha yakın olmaya ve verdiğimiz hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz. 2010 yılındaki hedefimiz ise, Türkiye genelinde daha fazla kişiye ulaşabilmek için, bölge ofislerimize bağlı olarak çalışacak il temsilcilikleri oluşturmak” dedi.
Sent from my BlackBerry® wireless device
Atif UNALDI
Email : ‎atifunaldi@gmail.com
Tel : +905055010106‎ ‏
Instant Messaging
nihildeclero@hotmail.com‎ ‏ MSN
atifunaldi@gmail.com‎ ‏ Google Talk
atifunaldi‎ ‏ Skype
3886866‎ ‏ ICQ
http://atifunaldi.wordpress.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir