twitter savaşları!

Tüm dünyayı saran twitter çılgınlığı, Hollywood yıldızlarını da esir aldı. Starlar, aralarındaki sorunları ve birbirlerine duydukları tepkiyi twitter’da anlatıyor

ELIN WOODS

JIM CARREY

Jim Carrey, Tiger Woods’un eşini aldatmasıyla ilgili haberler hakkında en sert yorumları yapan isimlerden biriydi. Carrey, Elin Woods’un her şeyden bihaber tavrını ti’ye alarak, “Bu boyutta bir çapkınlığı fark etmemek için ya kör olmak ya da lüks yaşantıyı çok sevmek gerek” diye yazdı

KATE HUDSON

SPENCER PATT

Genç oyuncu, eşi Heidi Montag’ın yaptırdığı estetik ameliyatlarla dalga geçen Kate Hudson’ı twitter’da topa tuttu. Patt, “Kate gibi hem göğüslerine silikon taktırıp, hem de yine de göğüssüz olabilmek nasıl bir duygu acaba?” diye yazdı.

LINDSAY LOHAN

S. RONSON

Uzun bir beraberliğin ardından ayrıldığı Lohan’ın sürekli kendisi hakkında konuşmasına kızan Ronson twitter’da, “Bir gerizekalı olarak hayatını sürdürmek istiyorsan, sürdür. Uyuşturucu kullan!” diye yazdı.

KIM KARDASHIAN

DEMI MOORE

Kardashian, twitter’da Jay-Z’nin ‘Big Pimpin’ simli şarkısına bir gönderme yapınca Moore’un tepkisini çekti. Demi Moore, “O kelime köle sahibi demek! Böyle bir şeyi nasıl yazarsın” diyerek Kardasihan’ı azarladı.

BILL CORGAN

COURTNEY LOVE

‘Smashing Pumpkins’ grubunun solisti Corgan, kendi şarkısını izinsiz olarak albümüne koyan Love için, “Onursuz olarak yaşamak nasıl bir şey acaba?” diye yazdı.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/05/29/twitter_savaslari

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir