Yenilenen garanti.com.tr, hem yaratıcı hem iddialı!..

Editörün notu: Altın Örümcek'de Garanti'ye sitesini yenilemezse ödül verilmesini istemeyen biri olarak. Bu yenilemeye ne kadar çok sevindiğimi anlatamam. Ayrıca Fuat'ı 90'lı yıllardan beri tanırım. Garanti'nin internetteki gücünün sebebidir. Onu da kutluyorum.
Atif UNALDI
http://atifunaldi.wordpress.com
http://atif.unaldi.org
http://www.atfworkshops.com

Garanti Bankası’nın internet sitesi garanti.com.tr, yeni nesil bilgi teknolojileriyle donatılan yepyeni tasarımıyla hizmete girdi. Site, Avrupa’nın en büyük tam donanımlı dijital pazarlama ve teknoloji ajansı LBi desteğiyle hazırlandı. Ayrıca, başta Ping olmak üzere bankanın çalıştığı diğer yerel ajanslar da sitenin hazırlanmasında destek oldular. Garanti.com.tr, kullanım kolaylığı, sade içerik ve iddialı tasarımıyla dikkat çekiyor.

Garanti.com.tr, kullanıcı ihtiyacına göre kategorize edilmiş içeriğiyle müşterilerine, ihtiyaçlarına özel bölümler sunuyor. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar; mortgage, kredi, sigorta, kredi kartı, yatırım fonları ve mevduat ürünlerini karşılaştırma kolaylığına sahip olup, kendilerine en uygun ürüne başvurabiliyorlar. Herhangi bir ürünle ilgili sorularının cevabını, gelişmiş “yardım ve öneriler” kısmından kolayca bulup, daha geniş ve kapsamlı bilgiye sahip olabiliyor. Arama altyapısı yenilenen sitede, filtreleme özelliğiyle müşterilere kolayca aradıklarına ulaşma kolaylığı sağlayan garanti.com.tr, video içerikleri, her sayfada yer alan “arkadaşıma gönder” fonksiyonuyla da, kullanıcılara keyifli vakit geçirebilecekleri interaktif bir ortam sağlıyor. Kullanımı kolay formlar sayesinde ise müşteriler, pratik ve hızlı bir biçimde işlemlerini tamamlıyor.

Konu hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, “Garanti Bankası, 1,5 milyonu aşkın aktif kullanıcı sayısıyla İnternet Bankacılığı’nın en büyük oyuncusu. İnternet ve cep bankacılığında pazar liderliğimizi korurken, müşteri sayımızı ve işlem hacmini de düzenli bir şekilde artırıyoruz. Buna paralel olarak teknolojik altyapısının yanısıra tasarımıyla da müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak bir site yarattık. Müşterilerimiz, yeni garanti.com.tr’de farklı ihtiyaçlarına göre ürünlerimizi karşılaştırabilecek ve kendileri için en uygun ürünlere kolayca ulaşabilecekler.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir