Senaryo sizden, canlandırması Dassault Systèmes’in İmece Kabilesi’nden…

Dassault Systèmes, sevimli çizgi karakterlerden oluşan “Collaborative Tribe- İmece Kabilesi” projesinde herkesi yapımcılığa özendirecek bir yarışma başlattı. Yarışmaya yollanacak 1 dakikalık senaryolardan kazananlar İmece Kabilesi tarafından http://thecollaborativetribe.3ds.com/ sitesinde canlandırılacak. Katılmak için yaratıcı fikir sahiplerinin İngilizce senaryolarını en geç 30 Ağustos 2010 tarihine kadar nmm@3ds.com ‘a e-postayla yollamaları gerekiyor.

 

Cin fikirli İngilizce senaryo yazabilenlere gün doğdu. 3 boyutlu yazılım çözümlerinin dünya lideri Dassault Systèmes (DS), onlara yazacakları senaryonun “Collaborative Tribe- İmece Kabilesi” nin sevimli karakterleri tarafından canlandırılmasını sağlayacak bir yarışma başlattı.

 

DS’nun uzmanlık alanındaki 3D ve PLM gibi kısaltmaları herkese eğlenceli bir şekilde anlatmak için yaratmış olduğu sevimli kahramanlar, http://thecollaborativetribe.3ds.com/  sitesinde yoğun ilgi görürken siteye kayıtlı üye sayısını kısa sürede 15.000 ‘ini aştı. DS’ in sevimli kahramanları şimdi söz konusu yarışmada senaryosu dereceye gireceklerin öykülerini birebir canlandırmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir