HP Yaz koleksiyonu

HP yaz sezonunu renkli ve şık ‘dizüstü’ tasarımlarıyla karşılıyor!
HP, yeni modellerinde göz alıcı tasarımlar, üstün kaliteli malzemeler ve en yeni teknolojiler ile mobil bilgisayarları yeniden tanımladı.

HP, en zor beğenenler için yeni HP ENVY14 modelini pazara sunarken,  hafiflik, kolay taşınabilirlik yanında şıklık peşinde koşanlar için HP Mini 210 ve yenilik, eğlence arayanlara da TouchSmart TM2 ‘yi tasarlayarak 2010 yazına damgasını vuruyor.

Canlı  konser kalitesinde ses, magnezyum alt yüzey, saf alüminyum gövdesi ve ‘kıskandıran’ tüm özellikleriyle HP ENVY14

Yeni HP ENVY14, yeni arka ışıklandırmalı klavyesiyle birlikte, en talepkâr müşterileri bile tatmin edecek eşsiz bir deneyim sunuyor. Bu dizüstü bilgisayar, en üst sınıfın performans ile üretimdeki son teknolojileri sanatsal bir ifadeyle bir araya getirerek tasarım ve teknoloji arasındaki kusursuz dengeyi sağlıyor. Alüminyum kasanın inceltici ve hafifletici özelliğinin yanı sıra gelişmiş güç ve dayanıklılık özelliğiyle öne çıkıyor

ENVY14 dizüstü bilgisayar da; oyun, video ve 3B görüntüler için güçlü Intel® işlemciler ve ATI Mobility RadeonTM bağımsız grafik kartları sunuluyor.  Yeni ENVY14 yuvadan yüklemeli bir optik sürücüye, düşük ışıklı yüksek tanımlı (HD) web kamerasına sahip. En son kablosuz iletişim ve bağlantı seçeneklerini barındıran bilgisayar, yaratıcı ve performans odaklı kullanıcılara yönelik yaratıcı görüntüleme ve video yazılımının yanı sıra, yalnızca ENVY’ye özel yazılımları da içeren en iyi hale getirilmiş yazılım özelliklerine de sahip.

Yeni ENVY14’de ayrıca HP ve Beats by Dr. Dre™ tarafından geliştirilmiş olan ve adeta canlı konser performansı veriyormuş gibi bir ses deneyimi sağlayan benzersiz ve yüksek performanslı teknoloji Beats™ Audio da mevcut.

Dünyanın en ince ve en hafif dizüstü bilgisayarlarından birisi olan ENVY14; 35,6cm (14,5”) diyagonal bir HD(2) ekranın yanı sıra titizlik ve ustalık ürünü bir tasarım sağlamakta ve mobil kullanım ile performans arasında kusursuz denge sunmakta.

Fiyat ve piyasaya çıkma tarihi

Temmuz ayının ortalarında Türkiye’de olması beklenen HP ENVY14’ün, ABD fiyatı 1.099.99$

Stil sahibi kullanıcılara:

HP’den rengârenk Miniler

Siyah, gümüş  ve kırmızı gibi iddialı bir renk yelpazesi olan HP Mini 210,  2,5 cm’den ince kalınlığa ve 1,1 kg’dan hafifliğindeki kasası ile kol çantasında taşınabiliyor. Kabartmalı geometrik tasarımlı HP Imprint kaplamasına sahip olan HP Mini 210’un dış güzelliğinin yanında, kullanımı da 25,7 cm, HD kalitesinde geniş ekranı ile bir görsel zevke dönüşüyor.  Kullanıcıların, yüksek tanımlı video ve dijital ses keyfi yaşayabildikleri HP Mini 210’da, harici bir Blu-ray DVD sürücüsü1 ile bu deneyimi daha da zenginleşiyor.

HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Müdürü Ertuğ Ayık, HP Mini 210’un, stili ve sunduğu özellikler açısından büyük bir başarıya imza attığını belirterek,  “Eğlenceli renkleri, ince tasarımı, çerçevesiz ekranı, çoklu hareket algılamalı dokunmatik yüzeyi, ‘chiclet’ klavyesi ve entegre yazılımlarıyla HP Mini 210, kullanıcılara performanstan ödün vermeden kişisel stillerini ifade etme olanağı sağlıyor. Gerek işteyken, gerek evdeyken, gerekse hareket halindeyken HP Mini 210 size, kesintisiz bağlantı olanağı sunarak sürekli çevrimiçi kalmanıza, eğlenceden ve bilgiden uzak kalmamanıza ve verimli bir şekilde çalışmaya olanak verecektir” diyor.

HP yeni Mini 210 serisinin ABD fiyatı 329.99$.

Gerek biçim, gerekse işlev bakımından çok yönlü  bir makine:

TouchSmart TM2

Şık bir kabartmalı alüminyum kasaya sahip ince HP TouchSmart tm2 Dizüstü Bilgisayar, ufak bir döndürme hareketiyle anında dizüstü bilgisayardan dijital bir eskiz defterine dönüştürülebiliyor. Teknoloji marketlerin raflarında yerini alan HP TouchSmart tm2 Dizüstü Bilgisayar, kullanıcılara sahip oldukları içeriklerle ilgili erişme, gezinme ve etkileşim kurma biçimlerini kendi kullanımlarına uyarlama esnekliği sağlıyor.

Web sayfalarında gezinmek, fotoğraf görüntülemek ve düzenlemek, en sevilen müziklere, filmlere kolaylıkla ve hızla ulaşmak için ekranına parmakla hafifçe dokunmanın yeterli olduğu TouchSmart TM2

İle ilgili olarak HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Başkanı Ertuğ Ayık şu bilgileri veriyor:

“HP, dört farklı tablet bilgisayar neslini içine alan bir süre boyunca dokunma teknolojisi alanındaki uzmanlığını geliştirmektedir ve dokunma teknolojimiz hâlihazırda kullanıcıların dizüstü bilgisayarıyla olan etkileşimlerini değiştirmiştir. Bu ürün, şu ana kadar geliştirdiğimiz en ileri teknolojiye sahip olan çok yönlü bir makinedir ve dokunma teknolojisi alanındaki yenilikçilik mirasımızı zenginleştirmeyi sürdürmektedir."

Hareket halindeyken eğlenme

HP TouchSmart tm2 Dizüstü Bilgisayar, kullanıcılara, özel HP TouchSmart uygulamaları  sağlayarak parmak uçlarına yüksek bir doğruluk payı veren popüler TouchSmart tx2 Dizüstü Bilgisayar 'kapasitif dokunma' teknolojisi üzerine kuruldu.  Yalnızca parmaklarınızı kullanarak oyun, müzik, film, video ve fotoğraf uygulamalarının yer aldığı eğlence dünyasına adım atabildiğiniz bu eşsiz makinede kullanıcılar aynı zamanda, dokunmatik takvim ve e-posta programları sayesinde de kolaylıkla organize olabiliyorlar.

30,7 cm ekran; mobil kullanım için ideal, eksiksiz bir dizüstü bilgisayar deneyimi için ise yeterince büyük.  Enerji verimli Intel işlemciler, performans ve bütçe ihtiyaçlarını karşılamakta, sekiz saate kadar çıkabilen pil ömrüyle birlikte HP TouchSmart tm2 Dizüstü Bilgisayar’a tüm gün ayakta duracak dayanıklılığı vermekte.

HP TouchSmart tm2 Dizüstü Bilgisayar’ın ABD fiyatı 849.99$.

HP TouchSmart tm2 Dizüstü Bilgisayar hakkında daha fazla bilgiye www.insertweblink.xx adresinden ulaşabilirsiniz

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir