Etstur Iphone Uygulaması

Turizm sektöründe lider ve ilklerin markası olan Etstur, yenilikçi vizyonuyla sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Misafir memnuniyetini ilke edinen Etstur, son olarak “Etstur Iphone Uygulaması” ile hızlı ve pratik çözümler sunuyor.

Tüm kullanıcılar düşünülerek oldukça pratik olarak tasarlanan Etstur Iphone Uygulaması, Apple Store’un altında bulunuyor. Çok hızlı bir şekilde yüklenen uygulama ile 3-4 ekran yardımıyla istenilen tüm bilgilere ulaşılabiliyor ve hızlı bilgi paylaşımına imkan tanıyor.

Bu uygulama ile otellerin videoları izlenebiliyor, otel fotoğraflarına bakılıyor, müşteri memnuniyet puanlarına göz atılabiliyor, otellerin müsaitlik durumu ve fiyat araştırılabiliyor, haritada otellerin yerleri incelenebiliyor ve misafirlerin en çok bilmek isteyebilecekleri genel bilgilere de ulaşılabiliyor.

“Sizi Arayalım” butonuyla çağrı merkezinin geri dönüşü için iletişim bilgileri bırakılabiliyor ve son olarak beğenilen sayfalar Facebook ve Twitter üzerinden paylaşılabiliyor. Tmob firması tarafından geliştirilen Etstur Iphone uygulaması ile hareket halindeki kullanıcıların da kolaylıkla tatil araştırması yapabilmelerine ve kendilerine en uygun tesisleri seçebilmelerine imkan tanınması hedefleniyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir