İftar sofralarınız için farklı tasarımlara sahip, kullanışlı ürünler

Tabakcanak_grill_press

Özenle hazırladığınız yemeklerinizi misafirlerinize sunmak için özel tasarımlara sahip şık porselen tabaklar, cam bardaklar arıyor ya da yemek sonrası misafirlerinizi ince porselenden çok şık Türk kahvesi fincanlarında sunacağınız kahveler ile şımartmak istiyorsanız, tabakcanak.com sayesinde tüm bu aradıklarınıza bilgisayar başından kalkmadan sahip olabilirsiniz. Tabakcanak.com’da satışa sunulan döküm tencereler, Porterra porselen tabaklar, kaseler, demlikler, Paşabahçe cam ürünleri, Hisar aksesuarlar ya da BergHOFF baharat setleri, iftar sofralarınıza özel bir görünüm katıyor. Tadına doyulmaz yemekler için kullanışlı, kaliteli ve şık mutfak ürünleri arıyorsanız tabakcanak.com’u tercih edebilirsiniz.
Birbirinden kaliteli ve kullanışlı mutfak markalarını sizlerle buluşturan tabakcanak.com, iftar sofraları için ideal ve çok şık mutfak ürünlerine sahip. Özenle hazırlanan yemeklerin sunulacağı tabaklar, lezzette fark yaratan döküm tencereler ya da yemek sonrası ikram edilecek çay ve kahve servisleri için özel porselenler orijinal tasarımlarıyla tabakcanak.com’da sizleri bekliyor. Porterra, Paşabahçe, Güral, Hisar, Simax, Pyrex, Hecha, BergHOFF, Victorinox, Luyano gibi birçok markanın ürünlerinin satışa sunulduğu tabakcanak.com’da porselen tabaklardan kaselere, tuzluk-biberlikten bardaklara kadar dikkat çekici birçok ürünü bulmanız mümkün.  
Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet veren tabakcanak.com’da satışa sunulan Porterra Don Quichote porselen tabak, salata, makarna ve sulu yemek servisleriniz için farklı bir sunum olanağı yaratıyor. Farklı boy alternatifleri bulunan bu tabak, özellikle iftar sofralarınızdaki çorba ve salata sunumlarınız için ideal bir seçenek. Zarif ve dikkat çekici bir tarza sahip olan Porterra Kuğu Tabak ise sofranızdaki en özel servis tabaklarından biri olmaya aday. 22,80 TL fiyatıyla satışa sunulan bu porselen tabak, özellikle minimalist sunumlar için ideal. Yemekten sonra içeceğiniz enfes çaylarınız için de Picasso imzasını taşıyan porselenlerle misafirlerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Tabakcanak.com’da satışa sunulan, Picasso 15 Parça Çay Seti, siyah-beyaz renkleri ve özel deseniyle favori ürünlerinizden olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir