Garanti’nin “e-Trader iPhone” uygulamasına birincilik ödülü!..

Garanti_300dpi_rgbcopy9cc920b1

Garanti Bankası, uluslararası iş dünyasında önemli bir yere sahip Stevie İş Ödülleri (The Stevie Business Awards) kapsamında, Garanti iPhone e-Trader uygulamasıyla, “Finansal Servisler / En İyi Ürün ve Servisler” kategorisinde birinciliğe layık görüldü. Garanti, geçtiğimiz Şubat ayında hizmete sunduğu yatırım uygulaması “e-Trader iPhone” ile Türkiye’de bir ilke imza atarak, iPhone üzerinden hisse senedi ve VOB alım satım işlemlerini gerçekleştiren ilk banka oldu.  

 

Garanti, iPhone ile her an erişilebilen e-Trader uygulamasıyla, müşterisi olmayanları da hizmet kapsamına alıyor. Kullanıcılar, Apple Store üzerinden iPhone’a indirilebilen Garanti e-Trader iPhone uygulaması sayesinde, veri izleme ekranlarından diledikleri enstrümanı grafikleriyle takip edebiliyor, piyasayı yönlendiren haberleri ve günün yorumunu izleyebiliyor. İMKB derinlikli ve VOB kapsamlı hizmetleriyle, kullanıcılar derinlik ve aracı kurum bilgilerine anlık erişim sağlayabiliyor. Garanti Bankası'nda yatırım veya VOB Hesabı

olan müşteriler ise Hisse Senedi ve VOB Alış/Satış işlemlerini iPhone'dan gerçekleştirip, portföylerini ve emirlerini görüntüleyebiliyor.

 

Yatırımın yanı sıra günlük hayatı kolaylaştıran Garanti servislerine de kolayca erişebilen kullanıcılar, Alo Garanti Yatırım Menüsü’ne bağlanabiliyor, kendilerine en yakın Garanti Paramatik ve şubelerinin listesine ulaşabiliyor, CepBank ile istedikleri kişiye anında para gönderebiliyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir