HELYUM BİLİŞİM / Bloxx

Bloxx, E-posta Filtrelemesini Yeniden Tanımlıyor

E-posta verimliliğini yeniden sağlamak için yeni nesil Anti Spam araçları

Bloxx E-posta Filtresi, endüstride her şeyden önce sadece bir Spam filtresi olmayıp – kullanıcıların e-posta verimliliğini, iş harici e-postaları etkin bir şekilde yönetmek suretiyle arttırmanızı sağlayan ilk e-posta içerik filtreleme aracıdır.

E-posta sunucuları tarafından işlenen e-postaların tahminen %50’si işle ilgili değildir ve bunun personelin verimliliği ve etkinliği üzerinde önemli ölçüde etkisi olabilir. E-postaları benzersiz bir şekilde gerçek zamanlı sınıflandıran Bloxx E-posta Filtresi, iş dışındaki e-postaları hızlı ve etkili bir şekilde yönetmenize izin vererek, geleneksel e-posta Spam filtrelerinden fazlasını başarır, bir  ‘E-posta Kabul Edilebilir Kullanım Politikası’ yürütür ve kullanıcı verimliliğini arttırır.

Bloxx, e-posta verimliliğini arttırırken; e-posta sınıflandırma motoru, gerçek zamanlı e-posta analizi, alanların yerel sınıflandırılması, aktif zaman periyotları, esnek politika desteği gibi araçlar kullanmaktadır.

Bloxx Spam Filtreleme

Bloxx E-posta Filtreleme araçları, ağınız ve kullanıcılarınız için olağanüstü bir koruma sunarak, Spam’i, dolandırıcı ve kötücül yazılımlı e-postaları tespit eden ve engelleyen en iyi nesil e-posta Spam filtrelemesini içerir. Bunun dışında Spam’i ağınıza ulaşmadan önce ve en düşük pozitif hatayla ortadan kaldırarak, içerik analiziyle beraber ileri düzeyde Anti Spam filtrelemeyi sağlar ve dışarı giden Spam’e karşı yüksek koruma gerçekleştirir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir