Panasonic Lumix sualtı kılıfı

Panasonic Lumix TZ serisine özel sualtı kılıfı MCTZ10 ile fotoğraf makinenizi kırk metre derinliğe güvenle indirin ve sualtının büyülü dünyasını keşfedin!

Yaz tatilinin en güzel anılarını ölümsüzleştirmek isteyenlere zengin seçenekler sunan Panasonic Lumix, fotoğraf çekiminin ortamı konusunda da sınır tanımıyor. Panasonic Lumix TZ serisi için özel olarak tasarlanan sualtı kılıfıyla, fotoğraf meraklıları şimdi de TZ serisinin keyfini yepyeni bir ortamda deneyimleme fırsatına kavuşuyor. ‘INON’ flaş ve çevrim  lensi ile uyumlu sualtı kılıfı MCTZ10 sayesinde, deneyimli dalgıçlar kırk metreye dek tüplü dalışlarda Panasonic Lumix TZ10 veya TZ8 modellerini güvenle yanlarında taşırken yüzme ve şnorkel gibi sportif faaliyetler de fotoğraf keyfiyle bütünleşiyor. Sualtında 12x optik zum özelliği barındıran özel kılıf, suyun derinliklerinde fotoğrafın öznesine fazla yaklaşmadan net görüntü elde edilmesini sağlıyor. Harici flaş için doğrudan bağlantı mekanizması ise pratik kullanım avantajı sunuyor.

MCTZ10 sualtı kılıfı sadece derin dalışlarda değil fotoğraf makinesinin su ile temas edebileceği her ortamda güvenli bir kullanım alanı yaratıyor.  Ailece yaşanan havuz keyiflerinden yunuslarla dans edilen en unutulmaz aktivitelere dek özel anlar Panasonic Lumix TZ serisinin mükemmel görüntü kalitesiyle albümlerde yerini alıyor.

MCTZ10 sualtı kılıfı, Ağustos ayından itibaren 699 TL KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir