SANDA SPA

Sanda_spa_cooling_mint_masaj

Bir yandan şehir yaşamının yoğunluğu, bir yandan sıcaklar nedeniyle tazelenmeye ihtiyaç  duyuyorsanız, SANDA SPA’nın yeni Cooling Mint masajını denemelisiniz. Ferahlık ve yenilenme hissi uyandıran nane aromalı yağlar kullanılarak uygulanan Cooling Mint masajı, fiziksel yorgunluğunuzu atmanın yanı sıra zihinsel olarak yenilenmenizi de sağlıyor. Ferahlatıcı etkiye sahip nane aromalı yağlar cilde olan olumlu etkileriyle de biliniyor. Cooling Mint, SANDA SPA’nın tüm masajlarında olduğu gibi deneyimli Balili ve Türk terapistler tarafından uygulanıyor.  
Cooling Mint’in yanı sıra SANDA SPA’nın Sanda Breaks masajları arasında Cocoa Touch, Crystal Masaj, Bamboo Miracle, Flower Petal ve Sanda Traditional gibi birçok özel masaj da yer alıyor. Rahatlatıcı ve yenileyici bu masajlar ile stresten uzaklaşıp bedeninizi ve ruhunuzu ödüllendirebilirsiniz.  
www.sandaspa.com

SANDA SPA-Etiler: 0212 352 2500

SANDA SPA-İstinye: 0212 367 2060

SANDA SPA-Trio: 0216 472 0072

Kendini özel hissetmek isteyenler için SANDA CARD

“İyi hissettirme” misyonuyla faaliyet gösteren Hillside Leisure Grup bünyesindeki SANDA SPA, Türkiye’nin ilk ve en büyük Spa zinciri konumunda bulunuyor. Balili ve Türk terapistlerin görev yaptığı SANDA SPA masajdan yüz ve vücut bakımına kadar konuklarına geniş bir menü seçeneği sunuyor. SANDA SPA tarafından sunulan SANDA CARD uygulaması ise Spa misafirlerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Tüm SANDA SPA’larda ve Hillside City Club üyeliklerinde avantajlar sağlayan Sanda Card, SANDA SPA’nın sürekli misafirlerine özel sürpriz ve hediyeler sunuyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir