Tivibu ile Bayram Çok Daha Eğlenceli!

Televizyon ve sinema keyfini, zaman ve mekândan bağımsız olarak doya doya yaşamak isteyen tüketiciler TTNET’in büyük ilgi gören web TV servisi Tivibu ile eğlenceyi bayram tatilinde de yanında taşıyor. Macera-gerilim, polisiye, romantik-komedi gibi yerli ve yabancı filmlerle; belgeseller; çizgi filmler; diziler ve müzik klipleriyle tatil süresince aile boyu eğlence Tivibu’da yaşanıyor.

 

Kısa sürede 450.000’in üzerinde abone tarafından tercih edilen Tivibu, Seç İzle ve Kirala İzle özellikleriyle geniş arşivinde bulunan gişe rekorları kıran filmlerden klasiklere yüzlerce filmi ve çeşitli içeriği, tüketicilerle zamandan bağımsız olarak buluşturuyor. Titanların Savaşı; Oyuncak Hikâyesi 3; Geleceğe Dönüş Üçlemesi; Red Riding Üçlemesi; Demir Maskeli Adam 2 gibi yabancı yapımların yanı sıra, Dersimiz Atatürk; Ejder Kapanı; Duvara Karşı gibi Türk yönetmenlerin unutulmaz eserleri de Tivibu’nun zengin arşivinde yer alıyor.

 

Bayram ziyaretinden dolayı sevdiği programları yayın akışında takip edemeyenler, Tekrar İzle özelliğiyle sonrasında diledikleri zaman izleyebiliyorlar. Yayın akışını durdurup sonra kalınan yerden devam edilmesini sağlayan Durdur İzle ve izlenmeye başladığı andan itibaren yayınları 15 dakikaya kadar geriye alabilen Geri Al İzle özellikleriyle de bayram tebrikleri kesintisiz yapılabiliyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir