Yenilenen sitem atifunaldi.info hakkında gelen görüşler

Sitem hakkında güzel mesajlarınızı alıyor çok mutlu oluyorum. Ancak konuşmalar, mesajların arasına sıkışan bir iki soruyu herkese açıklamak istedim.

Öncelikle bugün site hakkında yorumlarından sonra, bir dostum sitenin iPad’de bir garip göründüğünü söyledi. Çok da doğru söyledi. atifunaldi.info iPad’de özel hazırlanmış olan iPad versiyonu ile açılır. Amaç her mecrada sitenin en kolay okunacak şekilde açılmasıdır. iPad’de son haberin büyük resmi kapak olarak gelir. Sağ üst köşede ise SWIPE yazar. Bu etiketi sola doğru iteler yani kapağı açarsanız, site iPad’e en uygun şekli ile karşınıza çıkar.

Site iphone’da da en kolay okunabilecek şekilde açılır. Rahatça okuyup, beğendiğiniz linkleri paylaşmanızı sağlayacak şekilde planlanmıştır. Her yeni yazım Facebook’da daha geniş twitter’da ise daha kısa şekilde paylaşılmaktadır.

Bir diğer soru ise gazete okuduğum program konusunda. Ben gazetelerimi okumak için uzun yıllardır pressdisplay.com’u kullanırım.Kuruluşunda benden de fikir almış oldukları için duygusal bir bağım da var.

Uygulama hem her türlü donanımı destekliyor: PC, iPad, iphone, android,windows, hem de 7 ile 30 arası ücretsiz deneme sürümü veriyor. Gazeteleri webden okumak için tıklayın. Buradan siteye üye olabilir. Bedava kullanmaya başlayabilir, donanımınıza uygun uygulamayı indirip,mobil kullanımının kolaylıklarına sahip olabilirsiniz.

Bugünlük benden bu kadar, size iyi çalışmalar.

Not: Lütfen soru sorun! Bu sayede merak ettiğiniz birçok konuda size ilginç bilgiler aktarma imkanım olur. Bu arada G+ yapmayı da unutmayın. Bilgi paylaştıkça büyür…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir