Youtube 3d içeriği Samsung TV’lerde

Tüketici elektroniğinin öncü isimlerinden Samsung Electronics’in pazara sunduğu ve Türkiye’de lider olan Smart TV; dünyanın önde gelen video paylaşım sitesi YouTube’un güncellenmiş içeriğiyle zengin ve gelişmiş bir akıllı televizyon deneyimi sunuyor.

Samsung Smart TV’lerde ücretsiz olarak sunulan YouTube uygulaması kullanıcıların, en sevdikleri videoları 720p HD video kalitesine kadar, geniş ekranda izlemelerine olanak tanıyor. YouTube uygulaması aynı zamanda sayfada kolay bir şekilde gezinmeyi ve arama yapmayı mümkün kılıyor.

YouTube’u Samsung Smart TV’de izlemek neden ayrıcalıklı?

Kullanıcılar, Samsung Smart TV aracılığıyla favori video içeriklerini yüksek HD kalitede görüntülemenin yanı sıra; YouTube’un kişiselleştirilmiş arama özelliklerinden yararlanabiliyor. Güncellenmiş kullanıcı arayüzü ise, YouTube’un gelişmiş arama ve gezinme seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda Samsung Smart TV YouTube uygulaması, 3D film ve videoları da kiralama olanağı sağlıyor. Kullanıcılar, “My YouTube” üzerinden sevdikleri videolar, gösterim listeleri oluşturabiliyor.

Samsung Smart TV aracılığıyla ulaşılabilen Samsung Appsdünyanın ilk ve en büyük uygulama mağazası olarak insanların spor, eğlence, haber, bilgi, oyun siteleri ve sosyal paylaşım ağlarına bağlanmalarına olanak sağlayan ücretli ve ücretsiz bir dizi uygulama sunuyor.

Samsung Electronics hakkında

Samsung Electronics, 135,8 milyar dolarlık 2010 konsolide cirosu ile yarı-iletken, telekomünikasyon, dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde dünya lideridir. 68 ülkede, 206 ofisi ve yaklaşık 190,500 bin çalışanı bulunan Samsung Electronics; Görüntüleme Cihazları, Mobil İletişim, Telekomünikasyon Sistemleri, Beyaz Eşya, BT Çözümleri, Dijital Görüntüleme Sistemleri, Hafıza Yongaları, LSI ve LCD Sistemleri olmak üzere, 9 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir. Dünya çapında en hızlı büyüyen global markalardan biri olarak tanınan Samsung Electronics; dijital TV, hafıza çipleri, cep telefonu ve TFT-LCD teknolojilerinde lider üretici konumundadır.