2 milyon kişi T. Garanti Bankası B Tipi Osmanlı Altın Fonu kazanacak

Türkiye’de müşteri adedi ve pazar payıyla sektörde birinci konumda bulunan Garanti İnternet Şubesi, düzenlediği yarışmayla, sayısı 2 milyonu geçen aktif müşterilerine, 2 milyon adet T. Garanti Bankası B Tipi Osmanlı Altın Fonu kazandıracak. Yarışmada; Garanti İnternet Şubesi’nin hayatını kolaylaştırdığı bir anı paylaşanlar arasından jüri tarafından belirlenecek 10 kişiye, 200.000’er adet Altın Fonu armağan edilecek.

Garanti İnternet Şubesi müşterileri; 10 Ocak’a kadar kadar sürecek yarışmada, Garanti İnternet Şubesi ile ilgili hikayesini, garanti.com.tr’deki katılımcı formu aracılığıyla paylaşabiliyor. Yarışmanın kazananları 19 Ocak’ta ilan edilecek.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, “1997 yılında hizmete giren Garanti İnternet Şubesi, bugün 2 milyon aktif müşteriye ulaşmış bulunuyor. İnternet ve cep bankacılığında pazar liderliğimizi korurken, müşteri sayımızı ve işlem hacmini de düzenli bir şekilde artırıyoruz. Bu başarımızı müşterilerimizle paylaşarak kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.