Türkiye'nin Ekranı TRT'nin Tüm Programları Philips Smart TV'lerde

Televizyon pazarını son yıllarda etkisi altına alan Smart TV teknolojisinin yaratıcısı Philips, bu televizyonlarda sunduğu uygulamalarla fark yaratmaya devam ediyor.
TV kullanıcılarına istedikleri her türlü içeriğe, diledikleri yer ve zamanda erişebilme şansını vererek izleme alışkanlıklarını kökten değiştiren Philips Smart TV’lerde canlı kullanıma açılan en son uygulama TRT uygulaması oldu. Philips Smart TV’lerdeki TRT uygulamasıyla izleyiciler artık TRT’de beğenerek izledikleri hiçbir programı kaçırmayacaklar.
Fenomen haline gelen dizileri istediğiniz zaman izleyin
Zengin içeriğiyle izleyicilerin karşısına çıkan TRT uygulamasıyla izleyiciler TRT ekranlarında yer alan tüm programlarını istedikleri zaman izleme şansına erişecekler. Özelikle son dönemde fenomen haline gelen Leyla ile Mecnun, 80’ler, Avrupa Avrupa gibi dizilerin her bölümüne erişebilmek ve hiçbir bölümünü kaçırmayacak olmak izleyicileri çok sevindirecek gibi görünüyor. Dizilerin yanı sıra TRT ekranlarındaki belgesel, eğitim, kültür, spor ve haber programları da Philips Smart TV’lerden her an erişilebilir olacak.
Ve çocuklar da unutulmuyor tabii ki. Çocukların sevgilisi PEPE ve TRT Çocuk kanalındaki diğer tüm çizgi filmler de bu uygulamanın içeriğinde yer alıyor.