Altın Pusula heyecanı başlıyor!

İki senedir jüri başkanlığı yaptığım Altın Pusula’da umarım bu yıl güzel projeler görürüz.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu sene on üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” yarışmasına başvurular başladı. Yarışmaya katılmak isteyen adaylar, 15 Kasım 2013 – Cuma gününe kadar www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek.

Altın Pusula’da kategori ödüllerinin yanı sıra bu yıldan itibaren, Betûl Mardin – Prof. Dr. Alâeddin Asna “Altın Baget Yönetici Ödülü“ de yer alacak. İletişimi en iyi kullanan yılın yöneticisi/yöneticileri ödüllendirilecek.

Ayrıca, Altın Pusula’ya yeni bir kategori daha eklendi. ”Türkiye Markası Ödülü”kategorisi altında; Türkiye’nin kültürünü, değerlerini, tarihini veya geleceğe yönelik vizyonunu anlatan, halkla ilişkiler projesi ödüllendirilecek.

UNDP Özel Ödülü de bu yıl üçüncü defa “sürdürülebilir kalkınmayı” içeren projelerden birine takdim edilecek.

Genç iletişimciler kategorisine, iletişim fakültesi öğrencileri ”İnsan Hakları ve İletişim” konulu dijital ve sosyal medya iletişim yönetimini içeren projeleriyle, bireysel veya ekip olarak katılacak.

13. Altın Pusula kategorileri şöyle; Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Türkiye Markası Kategorisi, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler.

Yarışmanın yönetmeliği ve başvurular için www.altinpusula.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir