IoT 1.0 : İnternete bağlanan çok amaçlı pişirici

cok+amacli+pisirici+3Philips, internete bağlanabilen çok amaçlı pişirici ve Airfryer XL ile evde yemek pişirmeyi sağlıklı, akıllı ve zahmetsiz bir işe dönüştürüyor.
Bu yıl Almanya, Berlin’de gerçekleştirilen IFA Fuarı’nda Philips, internete bağlanabilen çok amaçlı pişiricisi ile yüzde 80 oranında daha az yağlı, sağlıklı yemekler pişiren Airfryer XL’yi tanıttı.
En çok yaşanan ikilemlerden biri olan kaliteli yemek ile evde kaliteli zaman geçirmenin nasıl bir araya getirilebileceği sorununa akıllıca bir çözüm olarak tasarlanan Philips internete bağlanabilen çok amaçlı pişirici; ağır ağır pişirme, kızartma, buharda pişirme ve kaynatma dâhil olmak üzere önceden programlanmış 21 pişirme fonksiyonuna sahip. Philips internete bağlanabilen çok amaçlı pişirici ile mutfağın dışında benzersiz bir konfor için akıllı telefonunuzla yemeklerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Philips internet bağlantılı çok amaçlı pişiricide bulunan ChefConnect uygulaması, lezzetli yemekler pişirmenize ve akıllı telefonunuz ile yemeklerinizi kontrol ederken aldığınız besin miktarını dengede tutmanıza yardımcı oluyor. İnternete bağlanabilen bu çok amaçlı pişirici, sağlıklı tercihlerden ödün vermeden size ailenizle birlikte geçireceğiniz daha çok zaman bırakıyor.
Hayatı kolaylaştırmak için tasarlanan Philips internete bağlanabilen çok amaçlı pişiriciyi kullanmak için internete bağladıktan sonra ChefConnect uygulamasını indirmek yeterli. Size sunduğu zengin tarif seçeneklerinden tercih ettiğiniz yemeği seçer seçmez, çok amaçlı pişirici ızgaradan fırında pişirme özelliğine kadar önceden ayarlanmış pişirme programları setini kullanarak yemeğinizi hemen pişirmeye başlıyor. Çok amaçlı pişirici, yemeğinizin pişme süresi boyunca sizi adım adım yönlendirerek yemek pişirme işini hallediyor ve yemek piştiğinde sizi uyarıyor.

Sevdikleriniz için sağlıklı tercihler yapmanızı sağlayan ChefConnect uygulaması, her biri pratik bir alışverişi listesi formatında saklanabilen zengin yemek tarifleri ve kullanılan malzemelere ilişkin detaylı besin değeri bilgileri sunuyor. Hem pişiricide hem de uygulamada yer alan Benim Tariflerim fonksiyonu ile ailenizin en sevdiği pişirme programını kaydedebiliyor, böylece tek bir dokunuşla, zahmetsizce istediğiniz yemekleri her zaman aynı şekilde hazırlayabiliyorsunuz.
Philips İnternet bağlantılı çok amaçlı pişiricinin temel özellikleri:

  • Kablosuz ağ bağlantılı ChefConnect uygulaması ile birden fazla cihazda doğrudan kontrol
  • ChefConnect uygulaması ile yemek tarifleri ve malzemeler hakkında kolay anlaşılır beslenme tavsiyeleri ve talimatları
  • Zengin yemek tarifi fikirlerine yer varan tarif kitabı (hem basılı kitapçık olarak hem de uygulamanın içerisinde)
  • En sevilen pişirme programını kişiselleştirmek ve kaydetmek için Benim Tariflerim fonksiyonu
  • Kullanıcı dostu Ara yüz
  • 5 litre hacimli tencere: Harici kulplar, bulaşık makinesinde yıkanabilir nano-seramik premium kaplama ile kolay temizlenebilen, gövdeden ayrılabilir kapak

Kızarmış yiyeceklere daha sağlıklı ve daha leziz bir yaklaşım
Philips Avance Collection Airfryer XL, sıradan tavalara* oranla yüzde 80 daha az yağlı, leziz ve harika sonuçlar ortaya koymak için Hızlı Hava teknolojisini kullanıyor. Hızlı Hava teknolojisi, tadından ödün vermeden, leziz atıştırmalıklar hazırlamak ve kızartma yapmak, pişirmek, ızgara yapmak ve karamelize etmek için sıcak havayı çok az ya da sıfır yağ ile bir arada kullanıyor. Philips Avance Collection Airfryer XL, minimum seviyede yağ kullanarak sizin ve ailenizin sağlıklı beslendiğini bilmenin rahatlığı ile yemek pişirmenize yardımcı oluyor. Philips Avance Collection Airfryer XL, ev yapımı yemekler için size ilham verecek pratik bir uygulamaya da sahip. Bu uygulama, İtalyan mutfağından Kore mutfağına kadar dünya mutfağından seçilmiş 200 yemek tarifini parmak uçlarınıza taşıyor.
Tariflerde yer alan adım adım açıklamalar, akıllı cihazınız ile erişebileceğiniz yardımcı video içeriği ve Airfrey püf noktaları ile Philips Airfryer uygulaması ev yemeği hazırlamada sizi yönlendirip destekleyerek sağlıklı ev yemeği pişirmeyi zahmetsiz bir işe dönüştürüyor.
* Philips derin kızartıcıya oranla