Kurumsal TV'ler artıyor : LIV HOSPITAL LİV WEB TV İLE YAYINDA

image
Liv Hospital, yeniliklerine Liv Web TV ile devam ediyor. www.livhospitaltv.com adresi üzerinden 7/24 izlenebilecek olan Liv Web TV’de sağlıkla ilgili merak edilenler yanıt buluyor, son gelişmeler ve teknolojiler aktarılıyor. Liv Hospital Damar Cerrahı Prof. Dr. Murat Aksoy’un sunuculuğunu üstlendiği Liv Web TV’ye, her hafta farklı konu ve uzman doktorlar misafir oluyor.
İnteraktif sunum
Liv Web TV’de alanında uzman hekimler branşlarıyla ilgili pratik bilgiler veriyor. İzleyicilerin sağlıkla ilgili sorularının web üzerinden yanıtlandığı, Liv Web TV’de Prof. Dr. Murat Aksoy’un akıcı, interaktif sunumu ve içeriği ile yeni teknolojilerle ilgili bilgiler keyifle izlenebiliyor. Haftada 1 kez, 45 dakikalık bölümler halinde yayın yapan Liv Web TV’de, uzman hekimlerden klinik tanıtımlarına, sağlıklı yaşam tüyolarından ve estetikli ilgili her türlü gelişmelere kadar birçok konu ele alınıyor.
Bir tık’la yanınızdayız
Liv Web Tv uygulaması sağlık konusunda en yüksek bilgi ve teknolojileriyle izleyicilerle buluşuyor. Yayın sırasında verilen hashtag’lerle izleyiciler soru ve görüşlerini paylaşıp soruların yanıtlarını bulabiliyor. Liv Web Tv keyifle izlenen ve bu bilgileri hayata geçirip daha sağlıklı yaşama konusunda sizlere yardımcı olan bir program.
Aşağıdaki linkten Liv Web Tv’ye ulaşabilirsiniz.
http://www.livhospital.tv/