Tesla hediye eden ev projesi

Blogumda fiyat rekabeti yapmayıp ürün kalitesine önem veren projeleri paylaşmaya devam ediyorum. İşte bir nesi daha.
Hem proje güzel, hem de ince detaylara sahip. Bunlardan birisi 31 Mayısa kadar alma durumunuzda hediye edilen Tesla otomobil.Beni ençok etkileyen konulardan biri ise hepimizin problemi olan, evin insanı olan ama hiçbir zaman aileden olamayan bakocı veya temizlikçiler. Bu projede bu kişilere özel 1+0 evler var. 
Bana gelen bilgi ekte:
——————–
Beykonak evleri, muhteşem İstanbul Boğazı manzarası, TEMA ormanı, Mihrabat Korusu ve FSM köprüsü manzarası ile şu anda İstanbul’un en prestijli projesi. 
https://vimeo.com/108890294
Toplam 5 blok 54 adet bağımsız bölümden oluşan projemizde 3+1’den, 5+1’e kadar değişik m2 lerde bahçe ve çatı dubleksleri ile normal kat daire alternatiflerimiz bulunmaktadır.
Hali hazırda projemizin %50 si satılmış durumda.
Beykonak’tan Konut alan ve burada yaşamını sürdürmeyi planlayan oldukça kaliteli bir müşteri profilimiz var.  
 
Boğaz manzaralı dairelerde bahçeden manzara ekli jpg dosyasında görüldüğü gibidir. Üst katlara çıkıldıkça daha geniş bir açıyla manzara görülüyor.  
Boğaz manzaralı olmayan daireler ise yemyeşil TEMA ormanları ve Mihrabat korusu manzaralı.
 
Projenin Bir diğer önemli özelliği ise merkezi konumu. Bu büyüklükte projelerin tamamının şehir merkezinden uzak bölgelere kaydığı ve merkezde arazi bulmanın artık mümkün olmadığı İstanbul’da hem yeşil ve mavi ile iç içe olup hem bu kadar merkezi başka bir proje bulunmamakta. Projemiz FSM köprüsünün hemen ayağında Kavacık-Anadolu Hisarı Otağtepe’de. Levent-Etiler-Maslak bölgelerine 5 dk mesafede.
 
Çok geniş sosyal donatılara sahip projemizin en beğenilen özelliklerinden biri de evinizin tamamen dışında bir adet 1+0 yardımcınıza özel müştemilat “bağımsız hizmetli dairesi” veriyor olmamız.
 
Tüm projelerimizde çevresel sürdürülebilirliği misyon ve vizyonumuzun en üst sırasına taşıyan firmamız, Beykonak Evleri projemizde “garajlarımızda sıfır emisyon” hedefi ile önemli bir kampanya başlattı. Bu kampanya dahilinde 31 Mayıs’a kadar projeden ev alan herkese dünyanın en çevreci ve inovatif otomobili olan TESLA hediye ediyoruz.