Sarah Jessica Parker, Harvey Nichols Türkiye'nin 10. yaşını kutladı

Harvey Nichols; Lanvin, Tom Ford, Salvatore Ferragamo, Gucci, Balmain, Erdem, Zuhair Murad, J Mendel, Emilio Pucci, Kenzo, Larusmiani, John Varvatos, Cifonelli gibi dünyanın öncü markalarını aynı çatı altında topluyor. Harvey Nichols, 400’e yakın seçkin markayı kadın, erkek, ev, çocuk ve kozmetik departmanlarıyla bünyesinde bulunduruyor.
10. yılını kutlayan Harvey Nichols, 2016-17 Sonbahar/Kış sezonunda yeni marka yelpazesi, moda ve yaşam tarzınıza heyecan katacak etkinlikler ve ayrıcalıklarla müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmaya devam ediyor.
İstanbul’daki 10.yıl kutlama aktiviteleri çerçevesinde 11 başarılı Türk tasarımcıyla bütünleştirdiği “JeaniousTurks” projesini Demsa Group Başkan Yardımcısı Demet Sabancı Çetindoğan’ın ev sahipliğinde Londra Harvey Nichols Knightsbridge mağazasında sergileyerek Türkiye’yi başarılı ve keyifli projelerle yurt dışında temsil etmenin gururunu yaşayan marka, yabancı basın ve ünlüler tarafından oldukça yoğun bir ilgi gördü.
Kanyon’da, dünyaca ünlü tasarımcıların zamansız koleksiyonlarının sürpriz indirimlerle sunulduğu özel bir Concept Pop-Up Store açan Harvey Nichols, her hafta yenilenen ürünler ve farklı kombinlerle moda severlere farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor.
10.yıl şerefine Britalia global kampanyasını vitrinine taşıyan Harvey Nichols, Xerjoff markasının Harvey Nichols için özel ürettiği Casamorati Italica parfümünü 14 Kasım haftasında Harvey Nichols Ankara ve Harvey Nichols İstanbul mağazalarında satışa sundu. Son yılların en popüler spor ayakkabı markası Golden Goose ise Britalia koleksiyonuyla Harvey Nichols mağazalarında yerini almaya hazırlanıyor.