Ronnefeldt sevgililer günü önerisi

190 yılı aşkın deneyimi ile çayı yeniden yorumlayan, damaklarda benzersiz tatlar bırakan Ronnefeldt ile sevgililer gününde içinizi ısıtın. Ronnefeldt’in bu özel gün için önerisi güne yakışır kırmızı renkte; Rooibos African Cream ve Rooibos Earl Grey.
Rooibos nedir?
Tadı siyah çaya benzeyen bu kırmızı renkteki çay Güney Afrika’nın sudan sonra en çok tüketilen içeceğidir. Güney Afrika’da 400 metre yüksekliğinde bulunan bir çalı türünden toplanan bu Rooibos çayı, kemik güçlendirici etkiye sahiptir. Güney Afrika’da küçük çocuklara dahi içirildiği bilinen Rooibos çayı kafein içermemektedir.
Rooibos African Cream
Biedouw Vadisi’nden yılın ilk hasatı Rooibos çayının içeriğinde roybos, çilek parçaları ve gül yaprakları bulunur. Çilekler ve gül yapraklarının muhteşem uyumu ve harika kremamsı tadı ile vazgeçilmez bir lezzettir.
Ronnefeldt’in feminen bir roybos harmanı olan African Cream kızıl bir dem rengine, baştan çıkarıcı bir tat ve kokuya sahiptir. Demlendiği andan itibaren odanızı çilek ve gül kokusu sarmalayacaktır. Doğal bir yatıştırıcıdır. Yemek öncesi tüketildiğinde fazla yeme hissini engellemektedir.
Rooibos Earl Grey
İtalyan bergamotlarının taze yağları, mavi peygamber çiçekleri ve organik kırmızı roybos. Bergamotun çayla olan birlikteliği bu kez karşımıza roybos ile çıkıyor. Kafeinsiz bir Earl Grey deneyimi yaşatacak bu çay ile bergamot yağları gevşemenize ve stressiz bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır. Roybos doğal bir antidepresandır.