Sennheiser CX 300-II Precision

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qWxVUeOqZy8&w=480&h=270]

Sennheiser CX 300-II Precision en iyi dostunuz olacak
Günlük kısa seyahatlerde, uzun yolculuklarda, deniz kenarı ya da orman yürüyüşlerinde, evde veya ofiste müzik dinlemek için kullanabileceğiniz harika bir arkadaşınız var. Sennheiser CX 300-II Precision kulak-içi kanal-tipi kulaklıklar, gelişmiş dinamikleri ve berraklığıyla çok güçlü, bas ağırlıklı stereo ses sunuyor. Herkesin kolaylıkla kullanabilmesi için kulaklıkla birlikte çeşitli boyutlardaki S/M/L boyutlarında kulak adaptör seti) de sunuluyor. Böylece çevre gürültüsünü pasif olarak azaltmak da mümkün oluyor. Hareket halindeyken boynunuza ve saçınıza dolanmayı engelleyen asimetrik kablo dizaynı ise Sennheiser CX 300-II Precision’ın bir diğer öne çıkan özelliği.
Sennheiser kulaklıkları Kanyon’daki Hifimyfi mağazasında deneyebilirsiniz
Türkiye’de Bircom distribütörlüğünde satışa sunulan Sennheiser, Moshi, Astell&Kern, Audioengine, Music Hall gibi dünya devi teknoloji markalarını Hifimyfi mağazasında satın alma zorunluluğu olmadan sıcak bir kahve eşliğinde deneyebilirsiniz. Ziyaretçilerine sunduğu mobil ses çözümlerine ek olarak hoparlör ve pikap çözümleri ile de evde müzik dinleme deneyimini en iyi şekilde geliştirmek isteyen Hifimyfi mağazası, high-end ürünlerin yer aldığı özel bir odada, farklı bir ağırlama ve deneyim sunuyor.
Hifimyfi’da farklı ihtiyaçlara yönelik, her bütçeye uygun fiyat aralıklarında modeller bulunuyor. Mükemmel sesin peşinde olanların ilgisini toplayacak olan Hifimyfi, sadece bir satış mağazası olmaktan çok bir deneyim merkezi olarak konumlanıyor. Ses alanında uzman kişilerin görev yaptığı Hifmyfi’da ziyaretçiler kulaklık ve hoparlörleri deneyebiliyorlar. Üstelik müziği hangi kaynaklardan daha kaliteli dinleyebilecekleri ve nasıl bir seçim yapmaları gerektiği gibi konularda merak ettikleri her şeyi öğrenebiliyorlar. Hifimyfi mağazası, Kanyon AVM G katında misafirlerini bekliyor.