Yeni nesil şaryo DJI OSMO’yu inceledim!

Yaratıcı kamera teknolojisinde dünya lideri konumundaki DJI ünlü Osmo serisinin yeni üyesi olan taşınabilir, katlanabilir cep telefonu sabitleyicisi Osmo Mobile 3’ü bugün duyurdu. Havadan ve yerden görüntüleme amacıyla sınıfında lider kadranları tasarlama konusundaki uzun süreli geleneğin bir ürünü olan Osmo Mobile 3’te, DJI’nin teknolojisi anlamlı bir tasarımla birleşiyor. Şu ana kadarki en seyahat dostu Osmo Mobile konumundaki Osmo Mobile 3 yaşamın tüm maceralarına yönelik ideal hafif yol arkadaşınız. Kullanıcılar DJI Mimo uygulamasının en son versiyonunda yer verilen akıllı özellikleri kullanarak ultra-net video görüntüleri ve eşsiz içerikleri yakalayabilecek. Osmo Mobile 3’te sezgisel tasarım işlevsellikle buluşuyor ve basitleştirilmiş çalışma ve değişikliklere yer veriliyor.
Kıdemli Üretim Müdürü Paul Pan ürünle ilgili şunları söylüyor: “Osmo Mobile 3’ü tasarlamak için yola çıktığımızda, en son DJI teknolojisinin kullanıldığı taşınabilir ve sezgisel bir ürün yaratma hedefiyle her şeye baştan başladık. DJI’nin katlanabilir tasarımlı ilk kadranını takdim etmekten büyük heyecan duyuyoruz. Ürünün, müşterilerimize cep telefonlarıyla içerik kaydetmenin yeni yöntemlerini tahayyül etme konusunda ilham vereceğini umuyoruz.

Gündelik Kullanıma Yönelik Sabitleyici
Ürünün taşınabilirliğini artıran katlanabilir tasarım sayesinde, Osmo Mobile 3’le yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmeye her zaman hazırlıklı olun. Fazla yer kaplamasından endişe etmeden yeni Osmo Mobile 3’ü kapıp yola koyulun. Bu ultra-kompakt cep telefonu sabitleyicide Osmo Mobile konsepti tamamen yeni bir tasarımın yanı sıra; hareket halindeyken taşıma rahatsızlığı vermemesi için kilitleme mekanizmalarıyla yeniden tasarlandı. Hızla açılıp bir cep telefonuna yerleştirilmesinin yanında, 15 saatlik batarya ömrü, kullanıcıların hayatın unutulmaz anlarını kaçırmalarına engel oluyor.

Biçim İşlevi İzler
Osmo Mobile 3 yalnızca katlanabilir olmakla kalmıyor; aynı zamanda tek elle yönetilebilen önemli düğmelerin bulunduğu yeni tasarım kullanımı oldukça verimli hale getiriyor. Saptaki kullanışlı düğmeler sayesinde, kullanıcılar kadranın hareketini kontrol edip faydalı özelliklere kolaylıkla erişebilecektir. Quick Roll özelliği mobil cihazın çıkarılmasına gerek kalmadan Mode (M) düğmesine iki kez basılarak dikey ve yatay arasında geçiş yapılmasını sağlıyor. Yeniden tasarlanan biçimle, şarj ve ses portları artık engellenmiyor ve cihazın şarj edilmesi veya harici mikrofonların kullanımına ilişkin bağlantıların kolay bir şekilde yapılması sağlanıyor. Bir tetikleyici yönün kilitlenmesi, kadranın selfie’lere yönelik olarak döndürülmesi ve hatta bir nesne takip edilirken yeniden ortalama yapılması vasıtasıyla kadranla ilgili manevra yapılmasını sağlıyor. Kullanıcılar ActiveTrack’i kullanarak tetikleyiciye bir kez dokunduğunda, Osmo Mobile 3 nesneyi kadrajın ortasında tutarak takibe başlayacaktır. Sabitleyicinin yan tarafındaki özel zoom sürgüsünü kullandığınızda, mobil cihazınızın ekranına dokunmada görüntüyü yakınlaştırıp uzaklaştırabilir ve içerik yakalamayı daha kolay hale getirebilirsiniz. Ek olarak, kullanıcıların zoom hızını kendi tercihlerine göre özelleştirme seçeneği de bulunuyor.

Fiyat ve Satış Durumu
Osmo Mobile 3 İzmir, Alaybey’deki Yetkili Satış Mağazası, Media Markt, Vatan, Teknosa, D&R ve Troy da dahil olmak üzere yetkili bayilerimizin fiziksel ve sanal mağazalarında satışa sunuluyor. Osmo Mobile 3 iki paket halinde satışta: Osmo Mobile 3, bir bilek askısı, saklama kılıfı ve kaydırmaz pedleri içeren ve 119 $ fiyatla satışa sunulan standart versiyon ve standart versiyonla sağlanan tüm bileşenlerin yanı sıra Osmo Grip Tripod ve Osmo Taşıma Çantasını da içeren ve 139 $ fiyatla satışa sunulan Osmo Mobile 3 Combo.
Osmo Mobile 3’e ilişkin ek bilgi için: www.dji.com/osmo-mobile-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir