Gaziantep’ te Bugun Eticaret Konuşacağız

image

Ticaret hayatımızın önemli merkezlerinden olan Gaziantep, bu kez EticaretSEM Konferansına ev sahipliği yapıyor. Eticaretin sihirbazları, bu durakta Gaziantep’te olacaklar.
Ana Sponsorluğunu Dora Telekom’un üstlendiği, EticaretSEM ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğinde organize edilen ve alanında Türkiye’nin en büyük eticaret etkinliği olarak nitelendirilen EticaretSEM Konferanslarının 8.si, 17 Şubatta Novotel / İbis Konferans Salonunda gerçekleşecek. Her zamanki gibi sadece kayıt ve davet usulüne göre ücretsiz olarak düzenlenecek olan konferans programı yine dopdolu. Eticaret ve Dijital Pazarlamanın bir Ekosistem dahilinde incelendiği ve tüm katmanlarıyla birlikte dinleyiciye sunulduğu etkinlik gün geçtikçe daha da büyüyor. Son etkinlikte Eskişehir EticaretSEM, 600’ün üzerinde kişi ve 231 şirketi ağırladı. İlgi odağı dijital ekonomi olan bu topluluk ile birlikte icra edilen etkinlikler, canlı yayında da altıbinin üzerinde kişiye naklen ulaştı.
Konferansa Gaziantep’ten de büyük ilgi var, rezervasyonlar dolmak üzere. İl’in önemli kanaat önderlerinin de desteğini almış olan etkinliğin açılış konuşması Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp BARTIK ve Eticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği Başkanı Ercüment ERDEM tarafından yapılacak.

Moderasyonunu Atıf ÜNALDI’ nın üstlendiği etkinlikte 20 kişilik konuşmacı topluluğu Gaziantep’te Eticareti masaya yatıracak. Ticaretin “e” hali bu kez farklı yönleriyle ele alınacak. Eticaret Firmalarının başarı stratejilerinin yanı sıra dijitalplanlamaları ve yatırım maliyetlerinin ön plana çıkacağı ve üretimlerin değer kazanmasının yol haritaları bu konferansta konuşulacak. Program detaylarına http://www.eticaretsem.com/gaziantep adresinden ulaşabilir, kayıt yaptırabilir ve siz de bu güçlü etkinlikte yer alabilirsiniz.

İl bazında Gaziantep Ticaret Odası’nın yanısıra Gaziantep Sanayi Odası, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, Gaziantep Üniversitesi, Teknokent ve Teknoloji Transfer Merkezi tarafından da destekleniyor.

EticaretSEM Konferanslarının yeni destekçileri de mevcut. Özellike Milliyet.com.tr basın sporluğu ile güç kazanan EticaretSEM’ e ödeme sistemlerinin yeni oyuncusu İyzico da sponsor oldu.

Etkinliklere eticaret alanında faaliyet gösteren çok sayıda kurum da özel destek veriyor. Aslanoba Capital, Gittigidiyor.com, Ofix.com, PayPal, SefaMerve.com, Bilginet, Webnak, LA Software, Akakce.com, PayU, Ticimax, Vitringez.com, Fotometrik360, AjansTR, Setrow, KreaDirect, MediaNova, Shiftdeletenet, Nautilus Concept gibi öncü firmaların yanı sıra Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği (ETİCAD), Endeavor ve Keiretsu Forum İstanbul, tarafından da desteklenen etkinlikler zinciri yıl sonuna kadar onbinden fazla konuğu ağırlamayı planlıyor.

Bir sonraki etkinlik 03 Mart 2015 te Erzurum’da…