Hepsiburada.com’dan Yılbaşı Hediye Rehberi ve Hediye Seçme Servisi

1451030432_Hepsiburada_Yilbasi_Hediye_Rehberi_Hediye_Secme_Servisi__3_hepsiburada.com, “hediye rehberi” ve “hediye bulucu” hizmetleriyle yeni yıl alışverişini kolaylaştırıyor. “Hediye rehberi” tüm ürün kategorilerini tek bir bakışta görmeyi sağlarken, “hediye bulucu” ise sevdiklerine nasıl bir hediye alacağına karar veremeyenlere yardımcı oluyor. Cinsiyet, kategori ve fiyat tercihlerini belirten kullanıcılar “hediye bulucu” ile en doğru seçeneklere kolayca ulaşabiliyor. Hepsiburada.com ayrıca yılbaşı alışverişinde %80’e varan büyük indirimler sunuyor.

 

Hepsiburada.com yılbaşı alışverişi için çok sayıda seçenekle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Binlerce farklı ürün cazip indirim oranlarıyla hem hepsiburada.com masaüstü sitesinden hem de mobil uygulamasından kolaylıkla alınabiliyor. Müşterilerine en iyi online alışveriş deneyimini sunmak için inovasyonlara aralıksız devam eden hepsiburada.com, yeni hizmetleriyle yılbaşı alışverişini de keyifli hale getiriyor.

 

Hepsiburada.com’un yılbaşına özel hazırladığı online hediye rehberinde; göz alıcı takılardan en beğenilen kozmetik ürünlere, şık ve prestijli saatlerden kış günlerinde müşterilerin gözdesi outdoor ürünlerine, hayatımıza yön veren teknolojik cihazlardan ev tekstili seçeneklerine kadar çok sayıda ürün kategorisi bir bakışta kolayca görülebiliyor.

 

“Hediye bulucu” ile hediye almak oyun oynamak kadar keyifli

 

Hepsiburada.com yılbaşı alışverişine eğlence katmak için “hediye bulucu” hizmetini de devreye aldı. Müşterilere, sevdikleri için en doğru hediyeyi bulma konusunda yardımcı olan bu yenilikçi uygulama sayesinde hediye almak oyun oynamak gibi keyifli bir hale geldi. Müşteriler “hediye bulucu” özel sayfasında cinsiyet, kategori ve fiyat başlıklarına göre seçim yaparak aradığı hediye alternatiflerine ulaşabiliyor.

 

Yüzde 80’e varan büyük indirimler

 

Yılbaşı gecesine renk katan yılbaşı ağaçları hepsiburada.com’da %50’ye varan indirimlerle sunuluyor. Ayrıca rengarenk yılbaşı süsleri, Tombala, Scrabble, Monopoly, Tabu gibi oyunlar, en yeni kitaplar, filmler, albümler ve bilgisayar oyunları cazip indirimlerle satılıyor. Takı ve kozmetik kategorilerinde %70, cep telefonunda %40, bilgisayarlarda %50, outdoor ürünlerinde %60, ev tekstilinde ve saatlerde %80’e varan indirimler müşterileri bekliyor.